Falugondnokok Duna- Tisza Közi Egyesülete... Üdvözöljük Honlapunkon! !
2006     2007     2008     2009     2010     2011     2012     2013     2014     2015     2016     2017     2018     2019     2020     2021     2022     2023     2024

Meghívó

A falu- és tanyagondnokságot működtető Bács-Kiskun, Csongrád-Csanád, Békés, Pest és Jász-Nagykun-Szolnok vármegyei települések polgármestereit, falu- és tanyagondnokait, jegyzőit, intézményvezetőit tisztelettel meghívjuk és elvárjuk a 2025. szeptember 9-én 10 órától a Bács-Kiskun vármegyei Kelebián, az Agrárkereskedelmi Központban (6423 Kelebia, József Attila u. 79.) megrendezésre kerülő falu- és tanyagondnoki találkozóra.

Program:

• Ünnepi műsor
• Köszöntő– Csörszné Zelenák Katalin (Falugondnokok Duna-Tisza Közi Egyesülete)
• Kelebia, és a 30 éves kelebiai tanyagondnoki szolgálat bemutatása – Maczkó József polgármester
• Falugondnokság Ordason – Szabó Zsolt polgármester
• A falugondnokság, tanyagondnokság 35 éve a szakminisztérium szemszögéből – Dr. Andráczi-Tóth Veronika főosztályvezető, BM Szociális és Gyermekjóléti Szolgáltatások Főosztálya
• A vármegyei szervezésű falu- és tanyagondnoki képzések tapasztalatai – Dr. Mák Kornél alelnök, Bács-Kiskun Vármegye Önkormányzata
• Szünet – Kiállítás megtekintése
• Emlékezés Kemény Bertalanra és Szanyi Évára – Serafin József módszertani vezető, Baptista Egyház Szociális Módszertani Központ
• A kelebiai tanyagondnokok bemutatkozása – Bíró Zoltán, Kocsis György, Serfőző Tamás
• Falugondnokság a Vajdaságban – Zsidai Erzsébet elnök, Nők Kishegyesi Fóruma
• Egyesületünk hírei – Sümeginé Ország Edit
• Szünet - Krisztus Király Templom, Teleház megtekintése, koszorúzás az Egyesület korábbi elnökének – Friebert Gábor (†2015) - sírjánál
• Ebéd és baráti beszélgetés

Kérjük, legyenek a vendégeink!